Czym są węzły karmiczne i jak wpływają na Twoje życie?

wodospad

Węzły karmiczne najczęściej funkcjonują na poziomie mentalnym, uczuciowym oraz przyczynowym. Odzwierciedlają się w postaci nieszczęść, braku natchnienia, braku możliwości działania, realizowania miłości, dobrobytu i spokoju. Przejawiają się również w postaci konfliktów z otoczeniem, nieudanych związków, braku pieniędzy, ciężkich chorób i nieszczęść różnego rodzaju. Jeżeli zatem przez lata stoisz w miejscu i nie możesz ruszyć do przodu, to zapewne cierpisz z powodu obciążeń karmicznych. Mogą one ujawniać się już w dzieciństwie, głównie za sprawą rodziców, którzy mają podobne problemy pokoleniowe.

Uzdrawianie węzłów koncentruje się na usunięciu sprzecznych dążeń i intencji. Węzły może wyczuć jasnowidz, radiesteta albo inna osoba wrażliwa na rozpoznawanie energii. Aby dany węzeł powstał, sprzeczności oraz silne emocje muszą być podtrzymywane przez wiele lat lub wcieleń, a osoba je posiadająca nie wykazuje żadnych chęci do zmian. Węzły karmiczne znajdują się w kanale głównym kręgosłupa, jak również po jego bokach. Znajdują się również w ciele i na poziomie głębokich emocji.

pixabay.com

Widziane są okiem jasnowidza jako zabrudzenia i skumulowanie ciemnej, gęstej energii. Mogą być również odbierane za pomocą jasnoczucia, kiedy osoba z takim darem wyczuwa wszystkie przyczyny i emocje skupione wokół danego węzła. Kiedy w naszej świadomości latami nic się nie zmienia i ugruntowujemy się w traumach oraz negatywnym myśleniu praktycznie na pewno będziemy mieli do czynienia z istnieniem węzła karmicznego. Są one są skutkiem przebytych urazów, traum, długotrwałego stresu i uporu w kwestii zmian. Kiedy już powstaną, trudno jest się ich pozbyć, często afirmacje, medytacje i żadne inne techniki nie skutkują wobec takiego kalibru blokad. Wokół każdego węzła kumuluje się wiele emocji, lęków i wyobrażeń, które działają jako mechanizm obronny i nie pozwalają na uzdrowienie. Dlatego też praca nad nimi jest holistyczna, obejmuje duchowość, emocje oraz ciało, ponieważ dany temat trzeba dogłębnie przewartościować na każdym poziomie. Uzdrowienie węzłów może przynieść potężne zmiany, które wcześniej nie były możliwe do osiągnięcia.

Dzięki zabiegowi pojawiają się nowe uświadomienia będące kluczem do zmian.

Do zabiegu potrzebne jest doświadczenie w pracy nad sobą. Nie mogą do niego podejść osoby, które wcześniej nigdy nie pracowały nad sobą, nad swoimi emocjami i pozytywnym myśleniem. Aby uzdrawianie na węzłach karmicznych dokonało się w sposób bezpieczny i korzystny potrzebna jest ogromna dojrzałość i gotowość do zmian.

Trzeba mieć również zaufanie do siebie samego i do uzdrowiciela którego się wybiera. Przede wszystkim trzeba być gotowym na to co przyniesie taki zabieg uzdrawiania. Często ponownie trzeba zmierzyć się z trudnymi stanami emocjonalnymi, bólem czy nawrotem dolegliwości. To głęboki proces oczyszczania podobny do pozbywania się toksyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *