Modlitwa wg Huny – jak to działa i kiedy stosować cz. II

zwiazkimilosci.pl: plaża na hawajach palmy i woda
1st data,

Procedura wykonania modlitwy wg Huny jest stosunkowo prosta. Jest to proces oparty na silnych pozytywnych uczuciach i emocjach, dzięki którym nasze niższe „ja” może przeznaczyć odpowiednią ilość siły życiowej na spełnienie marzeń. Dzięki tej energii wszystkie potrzeby i życzenia będą mogły ziścić się w sposób lekki, łatwy i przyjemny, o ile nie będziemy stawiali oporu. Opór może przejawiać się poprzez negatywne odczucia, pesymizm, brak wiary we własne możliwości, poczucie winy, niegodności czy brak wybaczenia wobec minionych wydarzeń. Gdy chcemy, by nasze modlitwy zostały wysłuchane, powinniśmy sobie to umożliwić poprzez odpowiednią postawę, włącznie z nastawieniem psychicznym i emocjonalnym.

Kahuni mówią, że „grzechem jest tylko to, co szkodzi bliźniemu”. Natomiast cała reszta jest możliwa do osiągnięcia i zrealizowania przy wyrażeniu odpowiedniej prośby. Odpowiednia prośba to jedno, czyste intencje to drugie. Ponadto prosząc o coś, powinniśmy być, jak najbardziej zharmonizowani i pozytywnie nastawieni, ponieważ im czystsza jest intencja naszego serca, tym z większą łatwością będziemy przyjmować efekty modlitw.

Poniżej przedstawiam przykladowy wzór modlitwy wg Huny:

– Dokładnie określ swoją intencję. Spróbuj ją nazwać i wyraźnie poczuć. Konkretna intencja jest bardzo ważna, ponieważ pozwala dobrze zgromadzić energię. Przykładowo taką intencją może być „z każdym dniem czuję się lepiej”, „otwieram się na dobre samopoczucie”, „z powodzeniem zdaję egzamin”.

– Następnie wyobraź sobie współpracę wszystkich trzech jaźni, czyli podświadomości, świadomości i nadświadomości. Ważne, abyś miał odczucia, że są ze sobą w harmonii oraz przyjaźni.

– Kolejnym etapem jest wytworzenie odpowiedniej ilości siły życiowej. Możesz zrobić to poprzez głębokie oddychanie i wzmacnianie siły woli. Oddychając, możesz również napełniać się ufnością, radością, zdecydowaniem czy pewnością siebie. Możesz także wizualizować sobie, że ogromna siła zbiera się jak woda w pucharze i jest jej coraz więcej i więcej. Gdy dokładnie zobaczysz to wyobraźni, Twoja modlitwa będzie bardziej skuteczna.

– Oddychaj do momentu, w którym poczujesz się naładowany i pełen sił. Możesz teraz powiedzieć swojemu niższemu „ja”, że ta siła życiowa będzie przesłana do wyższego „ja” w celu manifestacji modlitwy.

– Nawiąż kontakt ze swoim wyższym ja. Poczuj jak przyjemne, świetliste energie spływają na Ciebie. Możesz przywołać wyższe ja prostymi słowami, ponieważ liczy się szczery i prosty przekaz, dzięki któremu uzyskasz wsparcie.

– Zacznij wyobrażać sobie to, co chcesz uzyskać. Dokładnie wizualizuj to, na czym Ci zależy. Następnie powtórz swoją prośbę 3 razy i włóż w to całe serce. Możesz również użyć takich słów: „Widzę już siebie, gdy otrzymuję to, o co proszę. Czuję się z tym wspaniale. Dziękuję z całego serca i otwieram się na więcej”.

– Utrzymuj ten stan, tyle ile potrzebujesz. Możesz przebywać w odczuciach radości, spełnienia i ufności tyle czasu, ile to według Ciebie konieczne (osobiście polecam kilkanaście minut, ponieważ krótsze przekazy są bardziej konkretne). Na koniec wypowiedz słowa: „Niech siła mojego wyższego ja spłynie na mnie. Moja modlitwa została przekazana. Wiem, że to tylko kwestia czasu, by moje pragnienie się urzeczywistniło. Niech tak będzie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *