Kwestia ufności na drodze rozwoju duchowego. Zaufaj duszy

zwiazkimilosci.pl: dziewczyna i zegary, magia energia

Kwestia zaufania do siebie jest kluczowa na drodze do poznania. Kiedy ufasz swojej duszy, dużo łatwiej jest Ci zaakceptować wszystkie doświadczenia – przeszłe i obecne. Gdy wchodzisz na drogę zaufania do siebie, otwierasz się na proces, w którym działa poprzez Ciebie stwórca. Odzyskujesz kontrolę i poczucie równowagi w życiu. Przez długi czas nie rozumiałam, dlaczego pewne sprawy mają miejsce, dlaczego się manifestują pomimo, że tego nie chcę.

One wydarzają się po to, abyśmy mogli powrócić do domu-do przestrzeni serca. Często najtrudniejsze okoliczności dzieją się po to, abyś mógł zrozumieć siebie. Jest to proces, którym kieruje dusza, kieruje nim po to, abyś mógł stać się jednością z boskim źródłem. Gdy wracasz do siebie, możesz przechodzić przez ciemność, przez ból, przez piekło i przez wszystko to, co nie pozwalało Ci być prawdziwym sobą. Każdy ma swój boski plan przeznaczenia, który realizuje w zgodzie z duszą. To jest piękne, ponieważ każde doświadczenie uczy nas, kim jesteśmy, na tym najgłębszym poziomie. Zbliża nas do boskiego sensu istnienia.

Dlatego kwestia zaufania jest taka ważna. Zaufania, że co by się nie działo, to zaprowadzi Cię to do Twojego wewnętrznego domu. Do miłości, którą masz w sercu, do tego pełnego zrozumienia, za którym tak tęskniłeś przez lata. Każda lekcja na tej planecie jest bardzo ważna. Dusza zna ten cel, sama go wybrała. Ty poznasz go wtedy, kiedy mocno wsłuchasz się w siebie i ukochasz wszystko, co stworzyłeś, wszystko, czego doświadczyłeś. Zaufać jest czasami bardzo trudno. Jak ufać, skoro wydarza się tyle złego?

Kiedy zaczynasz ufać, stajesz się mistrzem samego siebie, swojego świata, poddajesz się wyższej inteligencji, która Cię zawsze poprowadzi ku dobremu. I im mniej się opierasz, im mniej walczysz, tym więcej akceptujesz i kochasz, tym bardziej uczestniczysz w boskim procesie. Wiem, że ta pokora i przyjmowanie z ufnością wszystkich lekcji o wiele bardziej się opłaca niż walka i szamotanina. Walka zawsze oddala od rozwoju duchowego. Prawdziwy rozwój dzięki, któremu zrozumiesz siebie i Wszechświat to postawa pełna ufności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *