Kwantowe uzdrawianie trudnych związków i relacji

zwiazkimilosci.pl: przyjaciółki pokazują serce dlonią podczas zachodu słońca
some data test
1st data,

Często doświadczamy trudnych i niezrozumiałych relacji. Cierpimy i nie możemy uwolnić się z toksycznych układów, które wyniszczają nas duchowo. A nawet jeśli już się od nich uwolnimy mamy tendencję do podtrzymywania energii, które sprzyjają czuciu nienawiści. Ten brak przebaczenia przyczynia się do powstania blokad i psychicznego cierpienia, które wpływa na nasze późniejsze wybory. Warto się uwalniać i warto odpuszczać. Można to zrobić w bardzo łatwy i przyjemny sposób, o ile pojawi się szczera gotowość, do zmian i pozostawienia za sobą przeszłości.

Przedstawię Ci ćwiczenie, które na poziomie energii może uzdrowić karmiczne i trudne relacje. Może poprawić jakość obecnych i przeszłych związków sprawiając, że osoby, które długo się nie odzywały, nagle to zrobią. Innym przykładem może być oczyszczenie długoletniego konfliktu, który wisiał latami jak burza w powietrzu. Jako że wysokie oczekiwania co do różnego rodzaju praktyk, przeszkadzają w przyciągnięciu satysfakcjonujących efektów, polecam cierpliwość i neutralne podejście. Podejście wyrażone w intencjach uzdrowienia i najwyższego dobra dla obu stron.

Zamknij oczy i zrelaksuj się. Oddychaj spokojnie. Postaraj się rozluźnić swoje ciało. Zacznij wizualizować. Zaproś do swojej wewnętrznej przestrzeni kogoś z kim chcesz uzdrowić relację. Może to być ktoś zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. Gdy już poprosisz tę osobę o pojawienie się w Twojej przestrzeni, przywitaj się z nią, podziękuj, że się pojawiła i poproś, aby wysłuchała, co masz jej do powiedzenia. Następnie powiedz wszystko, co od dawna leży Ci na sercu.

Możesz powiedzieć:

że nie zgadzasz/zgadzałeś się z jej zdaniem
że masz/miałeś żal
że czujesz/czułeś się skrzywdzony
że jest/było Ci smutno
że czujesz się/czułeś się źle traktowany
że się boisz/bałeś
że jest/było Ci przykro
że odczuwasz/odczuwałeś złość
że czujesz/czułeś niechęć
że masz/miałeś ochotę krzyczeć
że dostrzegasz/dostrzegałeś niesprawiedliwość
że czujesz/czułeś jakąś potrzebę.

Uwolnij to i niech odejdzie na zawsze.

W całym procesie nie chodzi o obwinianie się i nakręcanie w negatywnych emocjach, ale o wyrażenie szacunku wobec tego, co wzajemnie czujemy.

Następnie powiedz, aby teraz druga strona powiedziała Ci wszystko, co jej leży na sercu. Aby wyraziła swoje emocje i nastawienie wobec relacji z Tobą. Kolejnym etapem tego ćwiczenia jest wypowiedzenie zdania:
Teraz uwalniam się od wszystkiego, co od Ciebie otrzymałem, a co było toksyczne i szkodliwe.

Gdy już to powiesz, w Twoim energetycznym ciele mogą pojawić się różne symbole lub przedmioty. Na przykład możesz wyjąć ze swojego serca nóż, a z nóg zdjąć kajdany. Twoja podświadomość będzie wiedziała, co „zalega” w kontakcie w tym kontakcie. U każdego będzie to indywidualny proces uzdrowienia, więc warto podejść do tego na spokojnie. Osoba, z którą przeprowadzasz w wyobraźni kwantowe uzdrowienie relacji również powinna uwolnić się od tego, co dostała od Ciebie. Wystarczy, że wydasz taką komendę.

Gdy już będziecie trzymać w rękach to, co od siebie nawzajem dostaliście, wyrzućcie wszystko obok na przykład do płomieni lub ogniska. Tutaj proces dzieje się symbolicznie. Postaraj się go nie kontrolować. Może zdarzyć się tak, że druga strona nie będzie chciała pozbyć się ciężaru, który od Ciebie dostała. W takim przypadku nie zmuszaj jej do tego, możesz jedynie zapytać dlaczego wciąż chce to podtrzymywać i dlaczego to jest takie ważne. Przy kolejnych próbach uzdrawiania zazwyczaj opór maleje i jest dużo łatwiej. Na koniec ćwiczenia możesz poczuć zmiany takie jak lekkość, radość czy poczucie ulgi. Możesz przytulić, pocałować swojego partnera lub możecie podać sobie ręce. Proces uzdrawiania możesz przeprowadzać wiele razy, aż do zauważenia poprawy samopoczucia i relacji w rzeczywistości. Z doświadczenia wiem, że to DZIAŁA. Dużo się zmienia zarówno w emocjach jak i nastawieniu. I to na głębokim poziomie. Na zmiany w rzeczywistości zwykle trzeba trochę poczekać, ale czasami zdarzają się niespodziewane cuda już po jednym razie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *